Wybierz voucher:

Utrzymaj cerę w świetnej kondycji!

Zabieg mikrodermabrazji należy do tych NIEZBĘDNYCH w dbaniu o naturalne piękno i odżywienie skóry. Wiosną z zabiegami mikrodermabrazji odzyskasz naturalny blask skóry. Po mrozie, deszczu, wietrze przyjdzie czas na słońce, ciepło i fruwające w powietrzu endorfiny. Jesienią po wspaniałych wakacjach, upalnych kąpielach słonecznych i często bogatych filtrach UV skóra wymaga oczyszczenia, regeneracji i przygotowania na kolejne ekstremalne warunki...zimę. W ten sposób zabieg mikrodermabrazji cały rok niesie szereg korzyści dla Twojego samopoczucia i wyglądu. 

Zabieg polega na kontrolowanym ścieraniu mikrokryształkami diamentu naskórka, usuwaniu zaskórników. Redukuje małe blizny,wygładza zmarszczki mimiczne. Pobudza skórę do produkcji komórek naskórka. Prosty zabieg, a jakże skuteczny. 

Po wykonaniu mikrodermabrazji kosmetolog dobierze odpowiednią MASKĘ, a finalnie wykończy zabieg  KREMEM. Podczas zabiegu możesz pytać o wszystko. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dbania o cerę. 

Twój voucher zostanie dostarczony do Ciebie lub odbiorcy jeżeli podasz adres e-mail odbiorcy.

  1. Nie ma ograniczeń kiedy Twój voucher ma zostać dostarczony, Możesz wybrać aby dostarczyć go natychmiast lub w konkretny wybrany dzień.
  2. Wysyłka vouchera za pomocą poczty e-mail jest całkowicie darmowa.
  3. Kupujący (lub odbiorca) otrzyma wiadomość e-mail zawierającą link do strony z potwierdzeniem zamówienia, gdzie będziesz mógł pobrać voucher.
  4. Twój voucher jest aktywny i gotowy do użycia w Floating, Szymon Bujok , wystarczy go pobrać.
  5. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do podsumowania zamówienia wraz z numerem zamówienia i linkiem do pobrania vouchera.
  6. Jeżeli wybrałeś inny adres dla odbiorcy niż swój otrzymasz wiadomość e-mail w momencie kiedy voucher zostanie wysłany do odbiorcy.

Voucher można zrealizować w przeciągu 3 miesięcy od zakupu.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu - minimum jeden dzień wcześniej. 

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 518 198 018 

Uprzejmie prosimy o poinformowanie nas w momencie rezerwacji, że ten voucher ma zostać wykorzystany oraz przedstawić go w momencie realizacji w formie elektronicznej lub papierowej. 

Ten kupon nie podlega zwrotowi i nie przysługuje zwrot środków za częściowe wykorzystanie.

Lokalizacje gdzie można użyć voucher

Wygasa:
16/03/2020
Udostępnij:
Rodzaj Vouchera:
Napisz wiadomość widoczną na Voucherze
Wybierz opcję vouchera: Wybierz lub wprowadź cenę:
Sposób wysyłki:
Do kogo wysłać voucher:

Christmas is approaching.

Postal delivery may take longer than expected.

If you are purchasing for delivery before Christmas and your postal order does not arrive in time, you will be able to download as an eVoucher (printable alternative).

Dla kogo jest ten Voucher?
:
:
Adres dostawy
:
:
:
:
:
Dla kogo jest ten Voucher?
:
:
:
Upewnij się, że zapoznałeś się i zgadzasz z regulaminem Warunki użycia.

Ilość musić być w przedziale -

Musisz wybrać przynajmniej jedną opcje