Wybierz voucher:

Utrzymaj cerę w świetnej kondycji!

Zabieg mikrodermabrazji należy do tych NIEZBĘDNYCH w dbaniu o naturalne piękno i odżywienie skóry. Wiosną z zabiegami mikrodermabrazji odzyskasz naturalny blask skóry. Po mrozie, deszczu, wietrze przyjdzie czas na słońce, ciepło i fruwające w powietrzu endorfiny. Jesienią po wspaniałych wakacjach, upalnych kąpielach słonecznych i często bogatych filtrach UV skóra wymaga oczyszczenia, regeneracji i przygotowania na kolejne ekstremalne warunki...zimę. W ten sposób zabieg mikrodermabrazji cały rok niesie szereg korzyści dla Twojego samopoczucia i wyglądu. 

Zabieg polega na kontrolowanym ścieraniu mikrokryształkami diamentu naskórka, usuwaniu zaskórników. Redukuje małe blizny,wygładza zmarszczki mimiczne. Pobudza skórę do produkcji komórek naskórka. Prosty zabieg, a jakże skuteczny. 

Po wykonaniu mikrodermabrazji kosmetolog dobierze odpowiednią MASKĘ, a finalnie wykończy zabieg  KREMEM. Podczas zabiegu możesz pytać o wszystko. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dbania o cerę. 

Twój voucher zostanie dostarczony do Ciebie lub odbiorcy jeżeli podasz adres e-mail odbiorcy.

  1. Nie ma ograniczeń kiedy Twój voucher ma zostać dostarczony, Możesz wybrać aby dostarczyć go natychmiast lub w konkretny wybrany dzień.
  2. Wysyłka vouchera za pomocą poczty e-mail jest całkowicie darmowa.
  3. Kupujący (lub odbiorca) otrzyma wiadomość e-mail zawierającą link do strony z potwierdzeniem zamówienia, gdzie będziesz mógł pobrać voucher.
  4. Twój voucher jest aktywny i gotowy do użycia w Floating, Szymon Bujok , wystarczy go pobrać.
  5. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do podsumowania zamówienia wraz z numerem zamówienia i linkiem do pobrania vouchera.
  6. Jeżeli wybrałeś inny adres dla odbiorcy niż swój otrzymasz wiadomość e-mail w momencie kiedy voucher zostanie wysłany do odbiorcy.

Voucher można zrealizować w przeciągu 3 miesięcy od zakupu.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu - minimum jeden dzień wcześniej. 

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 518 198 018 

Uprzejmie prosimy o poinformowanie nas w momencie rezerwacji, że ten voucher ma zostać wykorzystany oraz przedstawić go w momencie realizacji w formie elektronicznej lub papierowej. 

Ten kupon nie podlega zwrotowi i nie przysługuje zwrot środków za częściowe wykorzystanie.

Lokalizacje gdzie można użyć voucher

Wygasa:
27/04/2020
Udostępnij:
Rodzaj Vouchera:
Napisz wiadomość widoczną na Voucherze
Wybierz opcję vouchera: Wybierz lub wprowadź cenę:
Sposób wysyłki:
Do kogo wysłać voucher:
Dla kogo jest ten Voucher?
:
:
Adres dostawy
:
:
:
:
:
Dla kogo jest ten Voucher?
:
:
:
Upewnij się, że zapoznałeś się i zgadzasz z regulaminem Warunki użycia.

Ilość musić być w przedziale -

Musisz wybrać przynajmniej jedną opcje